top of page

МОНТАЖ (УСТАНОВКА) ТОНУВАЛЬНИХ ПЛІВОК

монтаж пленок

Монтаж (нанесення на скло) віконних плівок – процес не дуже складний, але й не такий простий, як може здатися на перший погляд. Здавалося б, що складного – підігнати плівку під розмір скла, вимити та очистити скло від сміття, накинути плівку на скло та видалити з-під неї вологу та повітря – готово! Все в принципі правильно. Але як і в кожній професії, в роботі тонувальника є маса своїх нюансів і тонкощів, без знання та вміння яких, Ви не отримаєте очікуваного результату - охайного та красивого тонованого вікна. Всі ми неодноразово спостерігали за роботою каменяра, який кладе цегляну кладку. Нічого надприродного. Але далеко не кожен з нас зважиться саморучно збудувати собі будинок, а довірить цю роботу людині з багаторічним досвідом.

Найправильніший і надійніший спосіб тонування вікон (крім тонування автомобіля) - це коли плівка знаходиться всередині склопакета, на першому склі від вулиці. Таке тонування провадиться під час виготовлення склопакета. На одне з підготовлених на виробництві стекол наноситься плівка для тонування. Після її висихання склопакет збирається таким чином, щоб плівка знаходилася всередині склопакета, на крайньому склі від вулиці. За такої конструкції на плівку не впливатимуть ніякі "подразники" (волога, вітер з піском - її неможливо подряпати). У разі фірми, що встановлюють віконну плівку, дають гарантію її збереження до 10 років.

Що ж робити, якщо вдома вже встановлені вікна, але без тонування? Міняти склопакети – дорого, а отримати захист від сонячного тепла необхідно.

Сміливо замовляйте тонування на вже встановлені вікна. Ці ж тонувальні плівки, встановлені на крайнє скло від приміщення, нітрохи не гірше виконуватимуть свою функцію захисту приміщення від сонячного тепла. Правда гарантійний термін у такому разі буде трохи меншим (у нашій фірмі до 5 років, без гарантії на механічні пошкодження). Довговічність плівок при такому способі встановлення залежатиме лише від Вас. (Дивися  "Догляд за плівками")

bottom of page