top of page

БЕЗОСКОЛОЧНІСТЬ

безосколочность стекла

Використання в сучасному будівництві скла набуває все більших масштабів. Фасади будівель практично повністю сконструйовані зі склопакетів. І не дивно, адже погодьтеся, зовнішній вигляд таких будівель набагато солідніший, ніж інших бетонних конструкцій. Поділ великих площ в офісних центрах також провадиться за допомогою скляних перегородок. Є ще безліч інших плюсів у використанні скла.

Але все ж скло має один важливий мінус - воно є джерелом підвищеної небезпеки. Уламки розбитого скла є загрозою для здоров'я, а часом і для життя людини.

Удар людського тіла. Це – одна з головних причин травм. Осколки скла, падаючи вниз, завдають серйозних травм людині.

Теракти чи побутові випадкові вибухи. Наслідком цих вибухів є масштабні руйнування скла. Ударна хвиля надає уламкам енергії і як результат - жертви.

Однак, застосування протиударних плівок практично повністю виключає травмування, у всіх випадках руйнування скла. Скло, безперечно, лусне, але залишається в рамі. Захисна плівка дуже сильно "в'їдається" в скло та його уламки практично повністю залишаться приклеєними до плівки. Як показує практика, не менше 95% скла залишається приклеєним до плівки, а дрібні частинки, що відкололися (не стикаються з плівкою), хоч і теж небезпечні, але не становлять особливої небезпеки для життя людини.

Докладніше про захисні плівки:

 

УДАРОСТОЙКІСТЬ

 

класи захисту  СУ-1, СУ-2, СУ-3

bottom of page