top of page

ДОГЛЯД ЗА ВІКОННИМИ ПЛІВКАМИ

догляд за плівками

За плівками, встановленими всередині склопакетів (якщо Ви замовляли вікна з готовим тонуванням), зі зрозумілих причин догляд не потрібен. Мийте вікна як завжди.

Але, якщо у Вас тонування проводилося на вже встановлені вікна, необхідно дотримуватися деяких рекомендацій.

Про те, що не потрібно знімати бруд за допомогою лез, жорстких щіток, засобів для чищення з абразивними добавками та інших предметів, які можуть подряпати плівку, думаю, переконувати Вас не варто.

Але кілька порад, про які Ви могли не знати, опишемо:

По-перше: не використовуйте для миття вікон (з боку плівки) миючі засоби з вмістом нашатирного спирту. Більшість виробників миючих засобів вказують це на етикетці великими літерами - "БЕЗ НАШАТИРЯ". Від одного - двох разів нічого не станеться, але при регулярному його використанні можуть виникнути помутніння плівки.

По друге: перед миттям ретельно намочіть всю поверхню плівки водою з додаванням миючого засобу (приблизно 30 гр. засобу на 1л води.) Дайте відстоятися 5-10 хвилин, щоб бруд "відкис". Знову намочіть скло. Потім, гумовим двірником (див. фото вище), сильно не притискаючи, видаліть основний бруд із залишками води. Після цього можна проводити остаточне чищення та полірування плівки м'якими губками або паперовими серветками із застосуванням миючих засобів.

По-третє: вода, використана під час миття, може містити тверді частинки, які потрапивши на губку, призведуть до появи подряпин на плівці, тому частіше міняйте воду.

І не варто мити скло із боку плівки протягом 2-4 днів після її встановлення! Це забезпечить правильну адгезію клею зі склом.

Ось, в принципі, і всі правила догляду за плівкою для тонування.

bottom of page