top of page
наружная тонировка

ЗОВНІШНЄ ТОНУВАННЯ

Останнім часом все частіше при установці вікон використовують енергозберігаючі склопакети (з енергозберігаючим склом). Це безперечно хороший варіант для збереження тепла в приміщенні в холодну пору року. Прозорий шар спеціального напилення всередині склопакета на першому склі від приміщення надійно скорочує теплові втрати, повертаючи тепло усередину кімнати. Але, на жаль, такі вікна не захищають Вас від сонячного тепла у спекотні літні дні.

У цьому Вам допоможе тонування вікон сонцезахисними плівками.

АЛЕ!! Тонування енергозберігаючих вікон відрізняється від тонування вікон зі звичайним склом. В цьому випадку не можна! використовувати звичайні тонувальні плівки (для внутрішнього тонування). Вся справа в тому, що звичайні плівки, встановлені на перше скло всередині приміщення (а саме так проводиться тонування вже встановлених вікон) повертатимуть сонячне тепло назад на вулицю, а напилення на зворотному боці цього скла повертатиме це тепло назад у приміщення (див. .Рис.1). Тому все тепло сконцентрується на самому склі і станеться так званий "термошок" - скло лусне.

Щоб уникнути цього "непорозуміння", для енергозберігаючих вікон слід використовувати зовнішні плівки (плівки для зовнішньої установки).

Сенс цих плівок полягає в тому, що вони наносяться на перше скло від вулиці. Для цього тонувальникам необхідно витягти склопакет із конструкції, нанести плівку на зовнішнє скло і вставити плівкою назовні. При такому варіанті поклейки сонячне тепло відразу потрапляє на плівку і відбивається на вулицю (див. рис. 2). На відміну від звичайних тонувальних плівок, зовнішні мають додатковий прозорий шар, який захищає їх від пошкоджень.
 

Порада:
Якщо Ви ще не замінили свої старі вікна, а тільки збираєтеся це зробити - замовляйте у виробника вікно зі склопакетами, де перше від вулиці скло буде з тонуванням (звичайна плівка всередині склопакета), а перше скло від приміщення буде енергозберігаючим (з напиленням). В цьому випадку Ви отримаєте надійний захист від сонячного тепла влітку та надійний захист від втрат тепла взимку.

Рис. 1 (перше скло в склопакеті від приміщення) 

отражение тепла

Рис. 2   (перше скло в склопакеті від вулиці)

отражение солнечной энергии
bottom of page