top of page

СОНЦЕЗАХИСНА ДЗЕРКАЛЬНА ПЛІВКА ДЛЯ ВІКОН

солнцезащитная пленка

Всі ми з дитинства знаємо, що Сонце – це основа всього життя. Сонячні промені дають так необхідні нам тепло і світло, стимулюють кровообіг, живлять організм вітаміном D, сприятливо впливають на загальне самопочуття. Але все ж таки основна небезпека для людського організму криється в надмірному сонячному опроміненні. Надмірні дози ультрафіолету та теплового випромінювання згубні для клітин організму. Вони згубно впливають на шкіру, сприяють розвитку злоякісних утворень, погіршують роботу серця та загострюють хвороби ендокринної системи.

Сонцезахисна плівка є надійним помічником у захисті Вас та вашого житла від негативного впливу ультрафіолетового випромінювання (затримує до 99%) та інфрачервоного (теплового) випромінювання (деякі плівки до 80%). Тонування вікон «фільтрує» сонячне випромінювання: зменшує нагрівання приміщення, практично повністю унеможливлює вигоряння шпалер та предметів інтер'єру, зменшує відблиски на моніторах комп'ютерів. При цьому якісні тонувальні плівки зберігають прозорість вашого скла і не спотворюють вигляд із вікна.

Дзеркальні плівки мають ще одну корисну властивість - у світлий час доби створюють ефект односторонньої видимості, що дозволяє не побоюватися сторонніх поглядів з вулиці.

Наведу простий приклад роботи сонцезахисних плівок:

У спекотний літній день, перебуваючи просто неба (під впливом прямих сонячних променів), будь-яка людина відчуває всі "принади" сонячного випромінювання: знемагає від спеки, пітніє,  відчуває втому і т.д. Але варто їй зайти під крону дерев (у тінь) і одразу відчувається полегшення. Це відбувається тому, що людина сховалася від ближнього інфрачервоного (видимого теплового) випромінювання. Так ось сонцезахисна плівка, нанесена на вікна, і виконує роль крони дерев – створює тінь, при цьому не погіршуючи видимості. Також, як Ви безперечно помічали, крона листяних дерев створює більш густу тінь, ніж крона хвойних дерев. Так і плівки: темніші краще захищають від сонячного тепла, світліші – менше.

 

Сонце приносить у наш дім радість та життя, але Ви повинні пам'ятати, що є швидкий та легкий спосіб захисту від його несприятливого впливу!

bottom of page